Sport w "Piątce"‎ > ‎DZIEŃ SPORTU‎ > ‎

DZIEŃ SPORTU

opublikowane: 17 maj 2016, 06:19 przez Paulina Linowska   [ zaktualizowane 30 maj 2016, 09:55 ]








                   

                               08.06.2016r.( środa) – Dzień Sportu klasy I oddział na ul. Orężnej – godz. 9.00 – 13.00

                               09.06.2016r. ( czwartek )– Dzień Sportu klasy IV – VI – SP5 – godz. 9.00 – 14.40

                              10.06.2016r. ( piątek )– Dzień Sportu klasy 0 – III – SP5 – godz. 7.45 – 16.00



                                            ELIMINACJE DO ROZGRYWEK FINAŁOWYCH KLASY IV - VI

                                                                                   godz. 17.00 - 18.30 hala sportowa SP5


  

 

KLASY IV

DWA OGNIE USPORTOWIONE                                                                            PIŁKA NOŻNA

4 maja - I grupa - 4D, 4C, 4i, 4F, 4H                                                             9 maja - I grupa - 4A, 4D, 4F, 4H

18 maja - II grupa - 4G, 4A, 4B, 4E                                                              10 maja - II grupa - 4B, 4C, 4E, 4G, 4i



KLASY V

PIŁKA RĘCZNA                                                                                                          PIŁKA NOŻNA

5 maja - I grupa - 5C, 5H, 5i, 5J, 5E, 5A                                                      25 maja - I grupa - 5A, 5D, 5E, 5H, 5J

17 maja - II grupa - 5D, 5G, 5B, 5F                                                              24 maja - II grupa - 5B, 5C, 5F, 5G, 5i



KLASY VI

PIŁKA RĘCZNA                                                                                                          PIŁKA NOŻNA

19 maja - I grupa - 6B, 6E, 6F, 6H, 6C                                                          30 maja - I grupa - 6C, 6E, 6F, 6G, 6i

23 maja - II grupa - 6A, 6D, 6G, 6i                                                                 31maja - II grupa - 6A, 6B, 6D, 6H




                                    WYNIKI ELIMINACJI DO ROZGRYWEK FINAŁOWYCH KLASY IV - VI

                                                                                                    KLASY IV

DWA OGNIE USPORTOWIONE                                                                           

I grupa -  I miejsce - klasa 4C - awans do finału !!!                          II grupa -   I miejsce - klasa 4E - awans do finału !!!

                II miejsce - klasa 4D - awans do finału !!!                                          II miejsce - klasa 4A - awans do finału !!!

                III miejsce - klasa 4H                                                                         III miejsce - klasa 4G

                IV miejsce - klasa 4F                                                                          IV miejsce - klasa 4B

                V miejsce - klasa 4i                       


PIŁKA NOŻNA

I grupa - I miejsce - klasa 4G - awans do finału !!!                                 II grupa - I miejsce - klasa 4F - awans do finału !!!

              II miejsce - klasa 4E -   awans do finału !!!                                              II miejsce - klasa 4A - awans do finału !!!

              III miejsce - klasa 4B                                                                               III miejsce - klasa 4D

              IV miejsce - klasa 4C                                                                               IV miejsce - klasa 4H

                                                                                                                               V miejsce - klasa 4i


                                                                                       
                                                                                KLASY V


PIŁKA RĘCZNA

I grupa - I miejsce - klasa 5E - awans do finału !!!                                 II grupa - I miejsce - klasa 5B- awans do finału !!!

              II miejsce - klasa 5A -   awans do finału !!!                                              II miejsce - klasa 5G - awans do finału !!!

              III miejsce - klasa 5C                                                                               III miejsce - klasa 5D

              IV miejsce - klasa 5J                                                                               IV miejsce - klasa 5F

              V miejsce - klasa 5H                                                                               

              VI miejsce - klasa 5i


PIŁKA NOŻNA

I grupa - I miejsce - klasa 5E - awans do finału !!!                                 II grupa - I miejsce - klasa 5B - awans do finału !!!

              II miejsce - klasa 5D -   awans do finału !!!                                              II miejsce - klasa 5G - awans do finału !!!

              III miejsce - klasa 5A                                                                               III miejsce - klasa 5C

              IV miejsce - klasa 5J                                                                               IV miejsce - klasa 5i

                                                                                                                               V miejsce - klasa 5F



                                                                                 KLASY VI

PIŁKA RĘCZNA

I grupa - I miejsce - klasa 6H - awans do finału !!!                                 II grupa - I miejsce - klasa 6A  - awans do finału !!!

               II miejsce - klasa 6F -   awans do finału !!!                                            II miejsce - klasa 6G  - awans do finału !!!

               III miejsce - klasa 6E                                                                              III miejsce - klasa 6D

               IV miejsce - klasa 6C                                                                              IV miejsce - klasa 6i

               V miejsce - klasa 6B             

                                                                  

 PIŁKA NOŻNA

I grupa - I miejsce - klasa 6G - awans do finału !!!                                 II grupa - I miejsce - klasa  - awans do finału !!!

              II miejsce - klasa 6F -   awans do finału !!!                                              II miejsce - klasa  - awans do finału !!!

              III miejsce - klasa 6i                                                                                 III miejsce - klasa

              IV miejsce - klasa 6C                                                                               IV miejsce - klasa

              V miejsce - klasa 6E                                                                               

             



Comments