Szkoła‎ > ‎Biblioteka‎ > ‎

Konkursy 2014/2015

Post bez tytułu

opublikowane: 26 maj 2015, 23:17 przez Mariola Zawadzka   [ zaktualizowane 26 maj 2015, 23:17 przez Krzysztof Wasilewski ]

 

WYNIKI KONKURSU

 

„MÓJ ULUBIONY BOHATER LITERACKI”

 

 

 

       I miejsce Jakub Błażejczyk kl. Vg
       I miejsce Emilia Lubaś kl. IVg
 

      II miejsce Oliwier Ira  kl. IV f

      II miejsce Karol Kaczmarczyk-Pastuszak kl. IVf

 

      III miejsce Marek Berus kl. IVe

      III miejsce Sandra Marchlewska kl. VIe

 

     Wyróżnienie Natalia Nowakowska kl. VIe

     Wyróżnienie Natalia Kobza kl. Vf

     Wyróżnienie Nina Jóźwik kl. IVi

     Wyróżnienie Gabrysia Murawska kl. VId

     Wyróżnienie Alicja Pietrucha kl. VId

Bez nazwy

opublikowane: 24 mar 2015, 11:19 przez Mariola Zawadzka   [ zaktualizowane 25 mar 2015, 10:25 przez Krzysztof Wasilewski ]

LISTA UCZNIÓW NAGRODZONYCH W KONKURSIE „ NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA”

    KLASY 0 - III

    I miejsce -  Hania Kostrzewa kl.Ik SP nr 5  Piaseczno

    I miejsce – Zofia Fruba kl.Ib Zespół Szkół Publicznych Złotokłos

    I miejsce – Mateusz Malinowski kl.Ii SP nr 5 Piaseczno

    I miejsce – Natalia Macura kl.Ia Zespół Szkół Publicznych Mysiadło

    II miejsce – Julian Białogrodzki kl.Ih SP nr 5 Piaseczno

    II miejsce – Julia Krawczyk kl.IIIa  SOSW Piaseczno

    II miejsce - Anna Płachecka kl.IIi SP nr 5 Piaseczno

    II miejsce – Zuzanna Kubicka kl.IIIa  SOSW Piaseczno

    III miejsce – Oliwia Pieniak kl.Ib Zespół Szkół Publicznych Złotokłos

    III miejsce – Patryk Ciechomski kl.IIa SP nr 5  Piaseczno

    III miejsce – Michalina Augustyniak kl.Ij  Zespół Szkół Publicznych Józefosław

    III miejsce – Marysia Pietrucha kl.Oa SP nr 5 Piaseczno

   Wyróżnienie – Jakub Zalewski kl.Id SP nr 5 Piaseczno

   Wyróżnienie – Patryk Wiktorzak kl.Ia Zespół Szkół Publicznych Mysiadło

   Wyróżnienie – Filip Skowroński kl.Ii SP nr 5 Piaseczno

   Wyróżnienie – Jadwiga Mielcarek kl.IIe Zespół Szkół Publicznych Józefosław

   Wyróżnienie – Julia Zygadło kl.IIIg SP nr 5 Piaseczno

   Wyróżnienie – Mikołaj Pacholski kl.Ik SP nr 5 Piaseczno

   Wyróżnienie – Urszula Kuczyńska kl.Ik SP nr 5 Piaseczno

   Wyróżnienie – Kacper Gawlak kl.Ie SP nr 5 Piaseczno

   Wyróżnienie – Tymon Kozłowski kl.IIi SP nr 5 Piaseczno

   Wyróżnienie – Zosia Świderska kl.Ia  Zespół Szkół Publicznych Mysiadło

   Wyróżnienie – Michał Kwiatkowski kl.IIIa SOSW Piaseczno

   Wyróżnienie – Weronika Rządnik  kl.IIIa SOSW Piaseczno

   Klasy IV - VI

   I miejsce – Emilia Dymek kl. IVi SP nr 5 Piaseczno

   I miejsce – Klaudia Bogucka kl.Vc Zespół Szkół Publicznych Józefosław

   II miejsce – Natalia Dmowska kl.VIe SP nr 5 Piaseczno

   II miejsce – Emilia Lubaś kl.IVg SP nr 5 Piaseczno

   II miejsce – Natalia Jaciubek kl.IVb SP nr 5 Piaseczno

  III miejsce – Urszula Osińska SOSW Piaseczno

  III miejsce – Mikołaj Hodyra kl.Vi  SP nr 5 Piaseczno

   Wyróżnienie – Karolina Moszyńska kl.IVi  SP nr 5 Piaseczno

  Wyróżnienie – Marta Mierzejewska kl.Vd SP nr 5 Piaseczno

  Wyróżnienie – Oliwia Gawlak kl.IVi  SP nr 5 Piaseczno

  Wyróżnienie – praca zbiorowa: Emilia Malecka kl.IVa, Mikołaj Malecki kl.IIa,

  Ania Konopka kl.IVa, Jan Klepacz kl.IIa  Zespół Szkół Publicznych Chylice

  

Zapraszamy laureatów konkursu "NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA"  na uroczyste  wręczenie nagród,   które  odbędzie się w dniu 13.04.2015r. o godzinie 1800 w Bibliotece Szkoły Podstawowej nr 5 w Piasecznie ul.Szkolna 14.



Lista nagrodzonych w konkursie „Ilustracja do wybranego wiersza K.K.Baczyńskiego”

opublikowane: 25 lis 2014, 04:30 przez Krzysztof Wasilewski   [ zaktualizowane 25 lis 2014, 22:30 ]

Gabrysia Dawidczyk kl. VIa – I miejsce
Julia Pawłowska kl. VIa – II miejsce
Julia Walencka kl. VIa – III miejsce

Wyróżnienia:

Aleksandra Gołąbek kl. VId
Alicja Pietrucha kl. VId
Dominika Cegielska kl. VIe
Julia Olędzka kl. VIe

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Lista nagrodzonych w konkursie „Powstanie Warszawskie”

opublikowane: 25 lis 2014, 04:24 przez Krzysztof Wasilewski   [ zaktualizowane 25 lis 2014, 22:30 ]

Natalia Jaciubek kl. IVb – I miejsce
Karol Kaczmarczyk-Pastuszak kl. IVf – I miejsce
Emilia Lubaś kl. IVg – II miejsce
Paulina Szczepanik kl. Vd – II miejsce
Jakub Błażejczyk kl. Vg – III miejsce
Mikołaj Hodyra kl. Vi – III miejsce

Wyróżnienia:

Zuzanna Śmiałek kl. Vd
Daria Szczepańczyk kl. Vf
Zuzanna Radomyska kl. Vh

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Lista nagrodzonych w konkursie „Kwiaty dla K.K.Baczyńskiego”

opublikowane: 25 lis 2014, 04:23 przez Krzysztof Wasilewski   [ zaktualizowane 25 lis 2014, 22:29 ]

  

Klasy I

Anita Bożek kl. Ih – I miejsce
Bartosz Gajewski kl. Ij – I miejsce
Antoni Sztandera kl. Ij – I miejsce
Lena Kozłowska kl. Ib – II miejsce
Oliwia Rostek kl. Ie – II miejsce
Amelia Dajewska kl. Ij – II miejsce
Monika Kuczyńska kl. Ik – II miejsce
Dobromiła Tomasik kl. Ie – III miejsce
Julia Pyza kl. Ih – III miejsce
Jakub Wiliński kl. Ij – III miejsce

Wyróżnienia:

Zuzanna Skrzypczyk kl. Ia
Zofia Panek kl. Ia
Maja Trlik kl. Ia
Kinga Woźnica kl. Id
Karina Kaczmarczyk kl. Id
Maja Sobczyk kl. Ie
Joanna Lipka kl. Ij
Urszula Kuczyńska kl. Ik
Aleksandra Szydłowska kl. Io

Klasy II

Rafał Światek kl. IIf – I miejsce
Milena Tokaj kl. IIj – I miejsce
Wiktoria Tarczyńska kl. II j – I miejsce
Mateusz Rogalski kl. IIa – II miejsce
Bartosz Proćko kl. IIa – II miejsce
Juliusz Kiliński kl. IIe – II miejsce
Partyk Ciechomski kl. IIa – III miejsce
Adrian Woźnica kl. IIa – III miejsce
Adrianna Konik kl. IIh – III miejsce


Wyróżnienia:

Karolina Fac kl. IIb
Marta Cieszko kl. IIb
Roksana Rzeźnicka kl. IIg
Karolina Kornata kl. IIh
Anna Płachecka kl. IIi
Gabryś Janicki kl. IIj
Nela Baranowska kl. IIj
Klasy III

Adam Błażejczyk kl. IIIg – I miejsce
Paweł Schweizer kl. IIIh – I miejsce
Zofia Stasiak kl. IIIa – II miejsce
Weronika Zdunek kl. IIIf – II miejsce
Kinga Nowak kl. IIId – III miejsce
Bartłomiej Sarnecki kl. IIIg – III miejsce





Wyróżnienia:

Piotr Karaffa-Korbutt
Aleksandra Włodarska
Natalia Kłosowicz

1-5 of 5