Szkoła‎ > ‎Biblioteka‎ > ‎

Konkursy 2015/2016

Post bez tytułu

opublikowane: 12 maj 2016, 07:11 przez Mariola Zawadzka   [ zaktualizowane 12 maj 2016, 07:15 ]

  

Wyniki gminnego konkursu "Moja ulubiona książka - projekt okładki"


        KLASY I - III
        I miejsce Amelia Gronek kl. ID Zespół Szkół Publicznych Zalesie Górne
        I miejsce Tymon Kosmowski kl. IŁ Zespół Szkół Publicznych Józefosław
        I miejsce Mikołaj Szkaradek kl. IK Szkoła Podstawowa nr 5 Piaseczno

        II miejsce Maria Jaciubek kl. IB Szkoła Podstawowa nr 5 Piaseczno
        II miejsce Małgorzata Kurtz kl. IG Szkoła Podstawowa nr 5 Piaseczno
        II miejsce Klaudia Tokarska kl. IB Szkoła Podstawowa nr 2 Zalesie Dolne

        III miejsce Otylia Chałupka kl. IIM Szkoła Podstawowa nr 5 Piaseczno
        III miejsce Ewa Gołaszewska kl. IIIC Szkoła Podstawowa nr 2 Zalesie Dolne
        III miejsce Anna Pszczółkowska kl. IIIE Zespół Szkół Publicznych Józefosław

        Wyróżnienie Antoni Chojnacki kl. IA Szkoła Podstawowa Złotokłos
        Wyróżnienie Hubert Szymański kl. IB Zespół Szkół Jazgarzew
        Wyróżnienie Lena Kozłowska kl. IIB Szkoła Podstawowa nr 5 Piaseczno

        KLASY IV - VI
        I miejsce Maria Kujda kl. VIB Zespół Szkół Złotokłos
        I miejsce Lena Gos kl. VIA Szkoła Podstawowa Głosków
        I miejsce Julia Fruba kl. VIB Zespół Szkół Złotokłos

        II miejsce Joanna Kurtz kl. VG Szkoła Podstawowa nr 5 Piaseczno
        II miejsce Weronika Kobus kl. VG Zespół Szkół Publicznych Józefosław     
        II miejsce Oliwia Matuszczak kl. VI C Szkoła Podstawowa nr 5 Piaseczno

        III miejsce Martyna Ziółkowska kl. VIH Szkoła Podstawowa nr 5 Piaseczno
        III miejsce Sara Kozłowska kl. IVB Zespół Szkół Złotokłos
        III miejsce Natalia Bus kl. VA Zespół Szkół Jazgarzew

        Wyróżnienie Antoni Stroiński kl. IVC SOSW Piaseczno
        Wyróżnienie Eryk Laskowski kl. IVC SOSW Piaseczno
        Wyróżnienie Sebastian Lichocki kl. IVB SOSW Piaseczno

        

    Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu, laureatów zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród,
    które nastąpi w dniu 10.06.2016r. o godzinie 1730 w Szkole Podstawowej nr 5 w Piasecznie ul. Szkolna 14.



Post bez tytułu

opublikowane: 21 mar 2016, 11:19 przez Mariola Zawadzka   [ zaktualizowane 21 mar 2016, 11:52 ]



LISTA UCZNIÓW NAGRODZONYCH W KONKURSIE
„NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA LUB KARTKA Z ŻYCZENIAMI ŚWIĄTECZNYMI”

Klasy 0 – III


            I miejsce
    Wiska Natalia kl.IIIa SP5 – I miejsce
    Milena Augustyniak kl.Id ZSP Józefosław – I miejsce
    Pyza Maja kl.Ih SP5 - I miejsce

            II miejsce
    Paliwoda Zofia kl. Ig SP5 – II miejsce
    Szewczak Julia kl. Ih SP5– II miejsce
    Miller Julia kl.IIIa ZSP Józefosław – II miejsce

            III miejsce
    Jaciubek Marysia kl.Ib SP5– III miejsce
    Woźny Zuzanna kl.IIIa SP5 – III miejsce
    Dymek Łukasz kl.IIIg SP5 – III miejsce
    Kinga Hofman kl.Ii ZSP Józefosław – III miejsce

            Wyróżnienie
    Sędzik Szymon kl. Im SP5 - wyróżnienie
    Wałęka Karol kl. IIa SP5- wyróżnienie
    Woźnica Adrian kl. IIIa SP5 - wyróżnienie
    Szałecka Alicja kl.Ił ZSP Józefosław- wyróżnienie
    Ciuba Małgorzata kl.IIb ZSP Józefosław – wyróżnienie

Klasy IV - VI

            I miejsce
    Jurczak Oliwier kl.Vd SP5 - I miejsce
    Gazda Sylwia kl.V SOSW – I miejsce
    Kurtz Joanna kl.Vg SP5 – I miejsce

            II miejsce
    Lubaś Emilka Kl.Vg SP5 – II miejsce
    Dymek Emilia kl.Vi SP5 - II miejsce
    Tomczyńska Angelika kl.V SOSW – II miejsce

            III miejsce
    Jakubowska Dominika kl.Vc SP5 – III miejsce
    Grabowska Gabrysia kl. Vf SP5 - III miejsce
    Kasprzyszak Halina kl. Vh SP5 – III miejsce

            Wyróżnienie
    Chałupka Emilia kl. IVc SP5 - wyróżnienie
    Juszczuk Maja kl.Vg SP5 – wyróżnienie
    Adamiuk Wiktoria kl. VIc SP5 – wyróżnienie
    Błażejczyk Jakub kl. VIg SP5 – wyróżnienie   
    Seroczyńska Justyna kl.V ZSP Jazgarzew - wyróżnienie

Zapraszamy laureatów konkursu " NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA LUB KARTKA Z
ŻYCZENIAMI ŚWIĄTECZNYMI" na uroczyste wręczenie nagród w dniu 23.03.2016r. o godzinie 1700
w Bibliotece Szkoły Podstawowej  nr5 w Piasecznie ul. Szkolna 14.
   
         


Post bez tytułu

opublikowane: 11 lis 2015, 06:09 przez Mariola Zawadzka   [ zaktualizowane 20 lis 2015, 06:52 ]

        
FINALIŚCI KONKURSU O PATRONIE SZKOŁY
„JESIENNY BUKIET DLA PATRONA”


Klasy 0-1 farby
Kuba Waśniewski kl.0a I miejsce
Adam Wiatkowski kl.Ii I miejsce
Olena Zając kl.Ie II miejsce
Małgorzata Kurtz kl.Ig II miejsce
Jakub Królicki Kl.I L II miejsce
Alicja Soboń kl.Id III miejsce
Krzysztof Szymanowski kl.Ie III miejsce
Krzysztof Dołubizno kl.Ii III miejsce
Maksym Glazunov kl.Ii wyróżnienie
Pola Rapcia kl.Ik wyróżnienie
Aleksandra Ciołek kl.Ik wyróżnienie
Wiktoria Kaca kl.Ik wyróżnienie

Klasy 2-3 papieroplastyka
Ilona Wołowska kl.IIIa I miejsce
Damian Błażejczyk kl.IIIa I miejsce
Maja Piwońska kl.IIj II miejsce
Bartosz Gajewski kl.IIj II miejsce
Aleksandra Szydłowska kl.IIj II miejsce
Maciej Grzegorczyk kl.IIk III miejsce
Agata Winiarek kl.IIIa III miejsce
Patrycja Ślizak kl.IIIa III miejsce
Hanna Kostrzewa kl.IIk wyróżnienie
Joanna Lipka kl.IIj wyróżnienie
Dorian Juszczuk kl.IIm wyróżnienie
Marta Ciereszko kl.IIIb wyróżnienie
Adrianna Brus kl. IIIe wyróżnienie

"LIST DO K.K. BACZYŃSKIEGO" KL. 4-6
Nella Szychowska kl. VIh I miejsce
Jakub Błażejczyk kl. VIg II miejsce
Oliwia Staszczuk kl. VIi III miejsce
Mikołaj Hodyra kl. VIi III miejsce
Zbigniew Skrobisz kl.VIi wyróżnienie
Emilia Dymek kl. Vi wyróżnienie

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

1-3 of 3