Szkoła‎ > ‎Biblioteka‎ > ‎

Konkursy

Wyniki konkursu o Patronie Szkoły w roku szkolnym 2019/20

opublikowane: 7 lis 2019, 08:49 przez Mariola Zawadzka   [ zaktualizowane 7 lis 2019, 08:52 ]



„JESIENNY BUKIET DLA PATRONA”
KLASY 0 – III

     Tiurina Violetta kl.0b                 I miejsce
     Drozd Wioleta kl.Ic                    I miejsce
     Mroczek Emilia kl.Ig                  I miejsce
     Śmiałek Kuba kl. IIIe                 I miejsce
     Sałacińska Maja kl.IIh               I miejsce
     Rogala Krzysztof kl.IIIh             I miejsce
     Michałowska Cecylia kl.IIId      I miejsce

     Maj Hanna kl.0a                       II miejsce
     Wiśniewska Michalina kl.Ia    II miejsce
     Sierkowska Anna kl.Ih            II miejsce
      Łojewska Martyna kl.IIf          II miejsce
     Sierocińska Liwia kl.IIh           II miejsce
     Szewczak Natalia kl.IIId           II miejsce
     Franczuk Michał kl. IIIh            II miejsce

     Nitecki Wojciech kl.0a               III miejsce
     Śliwiński Sylwester kl.Ie           III miejsce
     Nowak Julia kl.Ie                       III miejsce
     Borkowska Julia kl.Ic                III miejsce
     Malinowska Kinga kl.If              III miejsce
     Maj Gabriel kl. IIc                       III miejsce
     Radziach Patrycja kl.IIc             III miejsce

     Błaszczak Kamila kl.0a             wyróżnienie
     Błaszczak Adela kl.0a               wyróżnienie
     Nosenko Ostap kl.0a                 wyróżnienie
     Wrochna Apolonia kl.0a            wyróżnienie
     Kochańska Magdalena kl.0a     wyróżnienie
     Komorowska Oliwia kl.Ia          wyróżnienie
     Najda Dawid kl.Ia                       wyróżnienie
     Turowska Karolina kl.Ih            wyróżnienie
     Kazubek Karol kl. IIc                 wyróżnienie
     Maj Tymoteusz kl.IIc                  wyróżnienie
     Kominek Mateusz kl.IIId            wyróżnienie
     Kita Klemens kl.IIId                   wyróżnienie
     Fac Adam kl.IIIh                         wyróżnienie
     Zbroja Szymon kl. IIIh               wyróżnienie



LISTA LAUREATÓW KONKURSÓW O PATRONIE SZKOŁY ROK SZKOLNY 2018/19

opublikowane: 7 lis 2018, 05:35 przez Mariola Zawadzka   [ zaktualizowane 7 lis 2018, 05:36 ]

JESIENNY BUKIET DLA PATRONA KLASY O - III

   

Kijas Liliana kl. Ii       I miejsce

Nosek Amelia kl. Ik    I miejsce

Gieleta Lidia kl. Ik      I miejsce

 

Kosierkiewicz Nadia kl. Ik    II miejsce

Godswill-Oko Ethan kl. Oc    II miejsce

Błaszczak Dominika kl. Ic     II miejsce

 

Orlińska Lena kl. Ic              III miejsce

Korczak Dawid kl. Ik            III miejsce

Matusiak Michalina kl. IIe  III miejsce

 

Kabala Martyna kl. IIb         wyróżnienie

Michalik Sebastian kl. IIh   wyróżnienie

Kośna Zofia kl. IIIb               wyróżnienie

 

  



 

PORTRET K.K. BACZYŃSKIEGO KLASY IV-VIII


Stasiak Wiktoria kl.Vj        I miejsce

Woźny Zuzanna kl. VIa     I miejsce

Kryczka Julia kl. VId         I miejsce

 

Szot Oliwia kl. Vg                II miejsce

Bujanowicz Maja kl. Vm   II miejsce

Wiska Natalia kl. VIa         II miejsce

 

Kucharczyk Sonia kl. Vj    III miejsce

Kostrzewa Hanna kl. Vk    III miejsce

Góralski Szymon kl. VIa    III miejsce

Rzeźnicka Roksana kl.VIg III miejsce

 

Sielska Maria kl. Vc            wyróżnienie

Posyłek Paweł kl. Vk           wyróżnienie

Katryński  Adrian kl. Vk     wyróżnienie


Wszystkim laureatom konkursu serdecznie gratulujemy!


1-2 of 2