Szkoła‎ > ‎

Godziny do dyspozycji rodziców

Godziny do dyspozycji rodziców w roku szkolnym 2014/2015

Nauczyciele po uprzednim umówieniu się z rodzicem lub uczniem oczekują na spotkanie tylko w podanych godzinach (w przypadku niestawienia się rodzica lub ucznia nauczyciel w ciągu 15 min. kończy dyżur).

Dyrektor Szkoły przyjmuje interesantów codziennie w godzinach pracy po wcześniejszym telefonicznym umówieniu przez sekretariat

 Nazwisko i imię  Poniedziałek  Wtorek  Środa  Czwartek  Piątek
 Kondzioła Elżbieta  17:00-18:00        
 Staszczuk Jowita          17:00-18:00
 Płaszewska Małgorzata  17:00-18:00   
 Agacińska Anna      17:00-18:00    
 Ambroziewicz Renata        16:00-17:00  
 Bałakier Aleksandra        17:00-18:00  
 Baranowska Diana  17:00-18:00        
 Berne –Babka Renata      17:00-18:00    
 Białas Katarzyna      17:00-18:00    
 Bieńkowski Kamil        17:40-18:40  
 Błażejczak Ewa    16:45-17:45      
 Brzozowska Magdalena        17:00-18:00  
 Chałupka Ewa  17:00-18:00        
 Chełchowska Anna        16:50-17:50  
 Chmielecka Aneta    17:00-18:00      
 Chmielewska Maria  ------------------  ------------------  ------------------  ------------------  ------------------
 Cholewa Agata      17:00-18:00    
 Cichocka Dorota  ------------------  ------------------  ------------------  ------------------  ------------------
 Cieślak Marta      16:00-17:00    
 Czerska Małgorzata  18:00-19:00        
 Czubacki Artur    16:40-17:25      
 Dąbrowska Danuta        17:00-18:00  
 Dąbrówka Dominika  ------------------  ------------------  ------------------  ------------------  ------------------
 Domitr Anna  17:40-18:40        
 Drabek- Rogowska  Małgorzata        17:00-18:00  
 Dudek Magdalena  17:40-18:40        
 Dymek Agnieszka        17:45-18:45  
 Dymek Beata  16:50-17:50        
 Dzik Iwona        16:30-17:30  
 Feruś Kamila      17:00-18:00
 Gajdak Małgorzata          16:05-17:05
 Gałkowska Anna  ------------------  ------------------  ------------------  ------------------  ------------------
 Głąb Ewa  17:30-18:30        
 Grodner Agnieszka      17:00-18:00    
 Grzegrzułka Anna        16:00-17:00  
 Har Monika      16:55-17:55    
 Hoffman Urszula        16:00-17:00  
 Jabłonska Karolina    17:00-18:00      
 Jagnicka Danuta        17:00-18:00  
 Jaros –Wojsa Paulina      16:00-17:00    
 Jarząbek – Witkowska  Marzena      17:00-18:00    
 Kaczorek – Turos Izabela      18:00-19:00    
 Kajkowska Małgorzata          16:00-17:00
 Kanabus Agnieszka    16:00-17:00      
 Karbownik Maja        17:40-18:40  
 Karwowska Ewa        18:00-19:00  
 Kazubek Katarzyna  18:00-19:00        
 Kęska Kinga        18:00-19:00  
 Kiewicz Matylda        16:00-17:00  
 Klarecka –Szydziak Grażyna        17:45-18:45  
 Klimek Adrianna    17:00-18:00      
 Komorowska Beata  ------------------  ------------------  ------------------  ------------------  ------------------
 Kostro Karolina      17:00-18:00    
 Kowalska Aneta      17:00-18:00    
 Krawczyk Barbara        17:00-18:00  
 Kruk Barbara  16:05-17:05        
 Krzyszowski Janusz       15:05-16:05    
 Kuczyńska Danuta       16:05-16:50    
 Kuczyńska- Kiliś Elżbieta  17:00-18:00        
 Kund-Leydo Edyta  17:00-18:00        
 Kustra Grażyna  18:00-19:00        
 Lewandowski Jarosław        16:50-17:50  
 Linowska Paulina    18:30-19:30      
 Lisik Joanna      17:00-18:00    
 Maj Ewa          16:50-17:50
 Małecka Anna  17:45-18:45        
 Matłok Lidia  16:05-17:05        
 Mazur Iwona        17:00-18:00  
 Melon Zofia      17:45-18:45    
 Męcina Izabela  ------------------  ------------------  ------------------  ------------------  ------------------
 Mioduszewska Dorota        16:05-17:05  
 Mirosław Renata  18:30-19:30        
 Mitak Eliza  16:55-17:55        
 Nowakowski Jarosław  15:05-16:05        
 Olędzka Marzena    17:00-18:00      
 Orłowska Grażyna  17:40-18:40        
 Pilipczuk Alicja    18:30-19:30      
 Płochocka Marzena  17:30-18:30        
 Pora-Żurawska Dorota      18:15-19:15    
 Podgórska Wanda      17:00-18:00    
 Prędkiewicz Sylwia    17:00-18:00      
 Pudlak Adam  17:40-18:40        
 Pudlak Ewa  16:50-17:50        
 Pycka Marta  17:00-18:00        
 Rokicki Dariusz  17:40-18:40        
 Rosłon Agnieszka    17:30-18:30      
 Rubaj Maria    16:00-17:00      
 Rucinska- Pindor Agnieszka          17:00-18:00
 Rybak Ireneusz        17:40-18:40  
 Rybska-Dziedzic Elżbieta  16:50-17:50        
 Rychlik Magdalena  17:00-18:00        
 Rządkowska Małgorzata        17:00-18:00  
 Sadowska Teresa        16:30-17:30  
 Sambierska Anna          17:45-18:45
 Sierkowska Jolanta  17:00-18:00        
 Skumorowska Anna  ------------------  ------------------  ------------------  ------------------  ------------------
 Sławińska Małgorzata        17:00-18:00  
 Smolarczyk-Pyc Magdalena      16:50-17:50    
 Socha Maria          16:55-17:55
 Soika Agnieszka    15:00-16:00      
 Stachera Aneta         8:30-9:30  17:30-18:30  
 Stankiewicz Alicja          16:00-17:00
 Suwała Józefa      17:00-18:00    
 Szewczyk Joanna  ------------------  ------------------  ------------------  ------------------  ------------------
 Tępińska Katarzyna 17:00-18:00    
 Ufnalewska Urszula          16:00-17:00
 Wanatowska Katarzyna  15:30-16:30        
 Wars Ewa      16:55-17:55    
 Wąchała Elżbieta        16:05-17:05  
 Wąsik Anna      17:00-18:00    
 Wieczorek Agnieszka      17:00-18:00    
 Wójcik Renata      16:00-17:00    
 Wyrębiak Agata      16:00-17:00    
 Zaleska Katarzyna     16:50-17:50 
 Zawadzka Mariola  16:00-17:00        
 Zegarek Marlena          16:00-17:00
 Żebrowska Elżbieta    16:55-17:40