Szkoła‎ > ‎Specjaliści‎ > ‎

DYŻURY SPECJALISTÓW SP 5 SPOTKANIA, ROZMOWY, PORADY I KONSULTACJE (online) W CZASIE ZDALNEJ EDUKACJI

INFORMACJA DLA RODZICÓW / OPIEKUNÓW.
DYŻUR ZESPOŁU PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEGO (online)


Szanowni Państwo wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom w tym trudnym czasie, służymy swoją pomocą.
Jeśli macie problem, potrzebujecie wsparcia, porady, konsultacji lub po prostu chcecie z kimś porozmawiać - jesteśmy do dyspozycji. W czasie dyżuru czekamy przed komputerem na kontakt z Państwem online (Teams).

Proszę wcześniej napisać wiadomość email do danego specjalisty w celu umówienia się na spotkanie online.

Zespół Psychologiczno-Pedagogiczny Sp 5



Specjalista


PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

Pedagog 

kl. 1,2

M.Jarząbek-Witkowska




15.00-16.00


8.00-9.00

Pedagog

kl. 0, 3, 6 a-f

Aneta Jęczmińska




8.40–9.40



Pedagog

kl.4,5,6 g-m

Joanna Abdel-Wahab




12.30-13.30



Pedagog 

kl. 7, 8

Lidia Mirecka


13.40-14.40





Psycholog

kl.1

Maria Grzelak



14.30-15.30




Psycholog

kl.2

Agnieszka Winek




11.30-13.30 14.30-16.00

Psycholog

kl. 0, 3, 6   

Dorota Tyagi-Olwert



13.00-14.00




Psycholog

kl.4

Diana Baranowska





10.30-11.30


Psycholog

kl.5,6

Katarzyna Miller-Sokół


13.30-15.30

9.30-11.30




Psycholog

kl. 7, 8

Grażyna Kozłecka





13.00-14.00


Socjoterapeuta

kl. 1-8

Ewa Głąb


12.30-13.30

15.30-16.30






m.jarzabek-witkowska@sp5piaseczno.pl

a.jeczminska@sp5piaseczno.pl

j.abdel-wahab@sp5piaserczno.pl

l.mirecka@sp5piaseczno.pl

m.grzelak@sp5piaseczno.pl

a.winek@sp5piaseczno.pl

d.tyagi-olwert@sp5piaseczno.pl

d.baranowska@sp5piaseczno.pl

k.miller-sokol@sp5piaseczno.pl

g.kozlecka@sp5piaseczno.pl

e.glab@sp5piaseczno.pl