Szkoła‎ > ‎

Stołówka (Sikorskiego 20)

UWAGA

Stołówka w budynku przy ulicy Sikorskiego 20 rozpoczyna wydawanie obiadów od dnia 12.09.2022 r. (poniedziałek)

W naszej szkole używamy systemu informatycznego do zarządzania, zamawiania oraz rozliczania posiłków. Bardzo prosimy o zapoznanie się informacjami w poniższym linku.

Aby założyć konto na stołówce szkolnej dla swojego dziecka kliknij w link:

Po wpłaceniu pieniędzy na konto, należy w aplikacji zamówić posiłek.

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych

Harmonogram obiadów

Informujemy, że opłaty za obiady w budynku przy ulicy Sikorskiego 20 należy uiszczać na konto:

10 1240 6351 1111 0010 8770 8104

Wpłacając za obiady proszę zawsze podawać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.Ułatwi to pracę i zminimalizuje ryzyko pomyłki.

(Przypominamy, że budynki Szkolna i Sikorskiego mają inne numery konta. Proszę pamiętać o wpłatach na właściwe konto.)

Do odwoływania obiadu zobowiązany jest rodzic. Zwrot kosztów za obiad może nastąpić tylko w przypadku odwołania obiadów do godz. 9 00 przez aplikację. W przypadku braku zgłoszenia nieobecności dziecka nie będzie możliwości odliczenia opłaty
za ten dzień.

W razie pytań kontakt z Intendentem:
tel 22 737 06 36 wew.16