Uczniowie‎ > ‎Nasze sukcesy szkolne‎ > ‎

2014/2015

Wyniki "Konkursu kształtnego pisania"

I miejsce



Wyniki Turnieju Warcabowego Klas Pierwszych 2015 zorganizowanego przez Mały Samorząd Uczniowski

Uczestnicy: Mistrzowie i Vice-Mistrzowie klas: 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f (sześciolatki)

I miejsce i tytuł Mistrz Warcab Klas Pierwszych 2015 
Julia Sobstyl 1b

II miejsce i tytuł Vice-Mistrz Warcab Klas Pierwszych 2015 
Jakub Zalewski 1d

III miejsce 
Igor Król 1c


Uczestnicy: Mistrzowie i Vice-Mistrzowie klas: 1g, 1h, 1j, 1k, 1l, 1m, 1n, 1o

I miejsce i tytuł Mistrz Warcab Klas Pierwszych 2015
Karolina Głuchowska 1m

II miejsce i tytuł Vice-Mistrz Warcab Klas Pierwszych 2015 
Andrzej Spalony 1k

III miejsce - 
Kacper Duchnowski 1o
Mateusz Kowal 1l

Wyróżnienie w "Rozgrywkach Pocieszenia"
Marek Zarzeczny 1h


Wyniki szkolnego konkursu HOT SPOT PLUS (język angielski)

Klasy czwarte

I miejsce Dominika Kudełko 4d - 43/45
II miejsce Jakub Brandys 4i - 42/45
III miejsce Mateusz Kluź  - 40/45

Klasy piąte

I miejsce Weronika Bożek 5h - 44/45

Klasy szóste

I miejsce Natalia Sędzik 6f - 41/44
II miejsce Kacper Zalewski 6a - 40/44
III miejsce Magda Semczuk 6c - 36/44



Wyniki konkursu SUDOKU 2015 organizowanego przez Duży Samorząd Uczniowski

Klasy czwarte:

I miejsce Aleksandra Bajwoluk z kl. 4c oraz Amelia Xiao z kl. 4h

Klasy piąte:

I miejsce Anita Słaby z kl. 5c
II miejsce Łukasz Rylski z kl. 5b
III miejsce Jakub Błażejczyk z kl. 5g

Klasy szóste:

I miejsce Anna Xiao z kl. 6g
II miejsce Natalia Sędzik z kl. 6f
III miejsce Aleksandra Drab kl. 6g
wyróżnienie Izabela Kosiec  kl. 6g



Konkurs „Głowa pełna wiosny”




WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU O PATRONIE SZKOŁY – ,,K.K. Baczyński – poeta czasu wojny i okupacji"

1 Miejsce
Mikołaj Hodyra kl. 5i

Miejsce
Zofia Kańska kl.5e
Magdalena Semczuk kl.6c 
Oliwia Zakrzewska kl. 5h

Miejsce 
Malwina Mantorska kl.5b
Antonina Małkowska kl.4a
Bartosz Gieraziński kl.6g

Wyróżnienia
Paulina Majchrzycka kl.5i
Dominika Łopatko kl.4a
Zofia Maciejko kl.4j
Bartosz Kędzierski kl.4e



Wyniki konkursu „Szkoła sportowych talentów”

1 miejsce
Słaby Anita 5c
Adamiuk Wiktoria 5c
Madej Wiktoria 5c

2 miejsce
Rybicka Oliwia 5c
Magniuszewski Jakub 4g

3 miejsce
Lubaś Emilia 4g

Galeria prac



Konkurs na Chodzącą Walentynkę




Wyniki konkursu recytatorskiego "Boże Narodzenie Słowem Malowane"

I miejce
Jakub Błażejczyk- kl. 5g

II miejsce
Mikołaj Hodyra- kl. 5i

III miejsce
ałkowska- kl. 4a 
Natalia Bieniek- kl.4j

Wyróżnienie
Kamila Rowicka- kl. 6b 
Aleksandra Jurczak- kl. 5d



Wyniki  
X Szkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej z 
 
dnia 15.01.2015

 Miejsce Nazwisko i imię Klasa Tytuł piosenki Punkty
 1 Graboś Weronika 6g Adele – rolling the deep 75
 2 Milewska Julia 6d Adele - Skyfall 72
 3 Siewko Agnieszka
 Siewko Piotr
 6g
 4e
 Titanic- My heart will go on akompaniament 71
 4 Dawidczyk Gabriela
 wyróżnienie
 6a Miranda Casgrove – Kissin you 69
 5 Kuczek Kinga
 Załuska Klara
 wyróżnienie
 5b
 5b
 Thank you very much 67
 6 Majkut Hanna
 Ruszkiewicz Martyna
 wyróżnienie
 5h
 5h
 Lenka – The show 62
 7 Orłowska Marta 5a Can you feel my heart 61
 7 Kruk Joanna
 Radomyska Zuzanna
 5h
 5h
 Rude - Magic 61
 8 Szczepanik Paulina 5d Say something 
 9 Kasprzyszak Halina 4h Let it go 
 10 Rybińska Zuzanna
 Niedźwiecka Karolina
 5g He is we 


Osoba , która zajęła I miejsce , będzie reprezentować naszą szkołę na X Piaseczyńskim Festiwalu Piosenki Angielskiej

Gratulujemy !!!        

Wyniki plebiscytu na najlepszą piosenkę publiczności wkrótce zostaną  
ogłoszone.



WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH


1. Hodyra Mikołaj 5i      60 p./60 p.

2. Bożek Weronika 5h  59 p./60 p. 

3. Ziółkowska Julia 6f   57 p./60 p.



Konkurs plastyczny klas II „Legendy polskie”

1 miejsce
Zuzanna Ziółkowska 2i 
Karolina Kornata 2h 
Patryk Stachura 2h 

2 miejsce
Izabela Drożdżowska 2b
Jakub Pustelny-2i 
Krystian Dudek 2 h 

3 miejsce
Julia Modzelewska 2f 
Zofia Grabowska 2i 
Nela Baranowska 2i 

Wyróżnienia
Antonina Tabuła 2a 
Julia Kryczka 2d
Wiktoria Tarczyńska 2j 
Karolina Skiba 2e
Julia Majewska 2c
Łukasz Dymek 2g 
Bartosz Mroczkowski 2b
Bartosz Proćko-2a 
Bartłomiej Stępień -2f