Uczniowie‎ > ‎Nasze sukcesy szkolne‎ > ‎

2015/2016

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA UCZNIÓW KLAS 2 I 3 "NASZA SZKOŁA"

I miejsce:

Oliwia Dudek Natalia Wiska 3a
Magdalena Jankowska Karolina Fac 3b

II miejsce:

Oliwia Rosłaniec 3b
Marta Papińska Natalia Sołtysiak Matylda Kasprzyk 3g

III miejsce:
Iga Rucińska Agata Kiełbasińska 3a
Marta Ciereszko Gabriela Grocholska 3b

Wyróżnienie:
Amelia Ładno Julia Kryczka 3d
Patrycja Soliwodzka Dawid Lorenc 3j

Prace uczniów znajdują się na wystawie z okazji 50 - lecia szkoły.
Gratulujemy!

Wyniki Szkolnego Konkursu Wiedzy Przyrodniczej dla klas V


I miejsce: 
Zofia Maciejko kl.Vj i Julia Mączkorowska kl.Vf

II miejsce:
Jakub Wojtas kl.Vf

III miejsce: 
Kurtz Joanna kl.Vg i Piotr Stefański kl.Vd

Laureaci otrzymają cząstkową ocenę celującą z przyrody i nagrody rzeczowe.

Gratulujemy!
Organizatorzy

Konkurs na zabawkę lub przedmiot użytkowy wykonany z surowców wtórnych

W dniach 20 - 22.04.2016 roku w Naszej Szkole obchodziliśmy Dni Ziemi pod hasłem Palący Temat- Niska Emisja! 
Zespół przyrodniczy przygotował konkurs, którego celem było nie tylko zainteresowanie uczniów światem przyrody, bogactwem i pięknem, ale i problemami wynikającymi z zanieczyszczenia środowiska oraz zwrócenie uwagi uczniów na 
sposoby ochrony środowiska. 
Kreatywność uczniów była imponująca. Zabawki, doniczki, piórniki, skarbonki, a nawet ubrania i torby. Było, co podziwiać, 
a wybór laureatów był wyjątkowo trudny. 
No, ale w końcu należało podjąć decyzję. 
Ostatecznie ustalono:

I miejsce: 
Marta Mierzejewska ucz. kl. VId (torba)

II miejsce: 
Nadia Kolasa ucz. kl. IVg (piórnik)                                              Julia Zygadło ucz. kl. IVg (kurczaki)
                                                 









III miejsce: 
Lena Małysko ucz. kl. VIh (słoiki)


Patrycja Tarnogórska ucz. kl. IVi (spódnica)


Wyróżnienie: 
Julia Kaspruk ucz. kl. IVi (kula)                                                   Ola Włodarska ucz. kl. IVd (poduszka)
                     


Dzień Ziemi - Segregacja odpadów Plakat i konkurs wiedzy

Rywalizację między klasami IV - VI wygrywają: klasa IV b i VI b !
Wszyscy laureaci otrzymują oceny celujące z przyrody i nagrody.

Gratulujemy wszystkim i dziękujemy za udział. 

Zespół przyrodniczy


Wyniki Szkolnego Konkursu "Największe Polskie Przeboje"

Kategoria: soliści

I miejsce:
 
Barbara Drzazga kl. 5c
Joanna Kruk kl. 6 h
Hanna Majkut kl. 6h

II miejsce: 
 Klara Załuska kl. 6b
Jakub Góralski kl. 6a 

III miejsce: 
Nadia Kolasa kl. 4g

Wyróżnienie otrzymali: 
Sara Kazimierska kl. 4a
Julia Dąbrowska kl. 4g

Kategoria: zespół

I miejsce
Duet: Julia Zygadło i Maria Stolarska kl 4g
Duet: Alicja Tybulska i Natalia Zygadło kl. 4g

II miejsce
Duet: Anna Domżała i Małgorzata Kowalska kl. 4d

III miejsce
Tercet: Alicja Kołtun, Natalia Starzyńska oraz Karolina Furmaniak kl. 4b

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM bardzo dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy sukcesów.
Organizatorzy



Wyniki szkolnego konkursu SUDOKU organizowanego przez Samorząd Uczniowski w dniach 27 i 28 kwietnia 2016r.

Klasy czwarte
  • l miejsce - Kamil Jawoszek 4h
  • ll miejsce - Cristina Wolak 4h
  • lll miejsce - Kacper Skwarek 4b

Klasy piąte
  • l miejsce - Amelia Xiao 5h
  • ll miejsce - Maja Drożdżowska 5i
  • wyróżnienie - Karolina Moszyńska 5i

Klasy szóste
  • l miejsce - Łukasz Rylski 6b
  • ll miejsce - Cyprian Ratyński 6c
  • lll miejsce - Jakub Błażejczyk 6g
Zwycięzcom gratulujemy!
Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział.

Wyniki Szkolnego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych z dnia 2.03.2016 r.


Wymienione osoby z najwyższą liczbą punktów na poszczególnych poziomach przechodzą do etapu gminnego.


Imię i nazwisko

Liczba punktów

Klasa

Klasy VI

Mikołaj Hodyra

27/28

VI i

Weronika Bożek

26/28

VI h

Cyprian  Rotyński

22/28

VI c

Piotr  Młodawski

19/28

VIa

Marta Mierzejewska

18/28

VId

Klasy V

Oliwier Ira

25/28

V f

Miłosz Bernat

25/28

V b

Halina Kasprzyszak

22/28

V h

Gabriela Culjak

22/28

V h

Mikołaj Mazur

19/28

Vb




Klasy IV

Aleksandra Łuciuk

24/28

IV c

Aleksandra Wastkowska

22/28

IV c

Joanna Przybyłkowicz

21/28

IV d

Mateusz Bejm

19/28

IVb

Julia Goś

17/28

IVh


nauczyciele języka angielskiego



Wyniki Szkolnego Konkursu Piosenki i Muzyki Filmowej
  • Kategoria: śpiew 
I miejsce:   Julia Dąbrowska kl. 4g
                  Barbara Drzazga kl. 5c
                  Kacper Żondełek kl. 4i 


II miejsce:  Gabriela Culjak kl. 5h
                  Klara Załuska kl. 6b

III miejsce: Amelia Han Xiao kl. 5h
                  (duet) Zuzanna Radomyska kl. 6h i Hanna Majkut kl. 6h

  • Kategoria: taniec
I miejsce:   (duet) Natalia Jaworska kl. 4i i Marta Wojda kl. 4i

II miejsce:  Barbara Drzazga kl. 5c
                  Oliwia Zakrzewska kl. 6h

III miejsce: Wiktoria Pietrzak kl. 4i

  • Kategoria: gra na instrumencie
I miejsce:   Jakub Klukowski kl. 6d
II miejsce:  Oliwia Gawlak kl. 5i

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM bardzo dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy sukcesów.
Organizatorzy


WYNIKI KONKURSU DOBBLE

22 stycznia odbył się konkurs DOBBLE dla klas czwartych. Z powodu ogromnego zainteresowania konkursem, w każdej klasie przeprowadzono eliminacje, wyłaniające uczestników do finału. 
Na finał przybył p. Przemysław Karpiel, pomysłodawca konkursu i sponsor nagród, który wraz z p. Sylwią Prędkiewicz stanowili skład jury. 
Emocje sięgały zenitu w momencie zawężającej się grupki uczestników, którzy przechodzili do dalszych etapów na podstawie liczby punktów. 
Podziękowania dla uczennic klasy 6h, które pomogły w sprawnym przeprowadzeniu konkursu: Weroniki Bożek, Oliwii Zakrzewskiej i Oli Zawadzkiej.

I miejsce
Wiktoria Nowak 4e
 
II miejsce 
Bartek Januszek 4d
 
III miejsce
Kamila Berus 4i

Wyróżnieni
Szymon Cieciora 4b 
Marta Wojda 4i
 
Pan Karpiel jest właścicielem sklepu GIERMEK z grami planszowymi naprzeciwko sklepu sportowego, koło szkoły.
Zapraszamy wszystkich do odwiedzin i wypróbowania wybranej gry na miejscu lub wypożyczając na kilka dni do domu 
za ustaloną opłatą.

 
WYNIKI KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK STYCZEŃ 2016

KLASY II
 Występy solistów Występy zespołów
 I miejsce   Aleksandra Szydłowska IIj  I miejsce   Otylia Chałupka , Maja Bujanowicz IIm Ewelina Chreptowicz, Olga Szczęsna i Nikola Czerczak IIh
 II miejsce   Aleksandra Patyna IIn Gabriela Hołub IIm  II miejsce   Maria Prus IIj Wiktoria Stasia IIj Sonia Kucharczyk IIj Oliwia Tokaj IIj
 III miejsce Nina Kupaj IIg Maksymilian Kruk IIl  III miejsce Oliwia  Langowska IIg Julia  Grądziel IIg Wyróżnienie Pola Ostapińska IIi Alicja Cieciora   IIi
 
KLASY III
Występy solistów Występy zespołów
 I miejsce   Zuzanna Dworak IIIh  Wyróżnienie  Mateusz Harke IIIh Wojciech Deka IIIh Wiktor Szychowski IIIh Patryk Stachura  IIIh
 II miejsce   Łukasz Dymek  IIIg  

GRATULUJEMY!!!

Szkolny Turniej Warcabowy

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki Szkolnego Turnieju Warcabowego klas drugich i trzecich zorganizowanego przez Mały Samorząd Uczniowski dnia 13 i 14 stycznia 2016 r.

Tytuł Mistrz Warcab Klas Drugich i Trzecich
  • Marek Zarzeczny kl. 2h
  • Zuzanna Skrzypczyk kl. 2a (kategoria 7-latki)
  • Jakub Pawlak kl. 3j

Tytuł Vice-Mistrz
  • Julia Sobstyl kl. 2b (kategoria 7-latki)
  • Bartek Rusiecki kl. 2k
  • Wiktoria Wojtaś kl. 3f

Wyróżnienia
  • Zuzanna Kroszkiewicz kl. 2a (kategoria 7-latki)
  • Patryk Szczepański kl.2g
  • Kacper Duchnowski kl.2o
  • Szymon Rafalak kl. 3c 
  • Patrycja Ślizak kl. 3a

Wyniki XI Szkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej z dnia 12.01. 2016 r.

Kategoria klas 2-3

Miejsce I

Karolina Wanatowska

2a

Listen to your heart

44 pkt.

Miejsce II

Zofia Nowak

Paweł Janczewski

2i

2c

Hurt

Dunken sailor

39 pkt.

39 pkt.

Miejsce III

Blanka Ścibisz-Wesela

2b

Let it go

31 pkt.



Kategoria klas 4-6

Miejsce I

Jakub Góralski

6a

Yesterday

75pkt.

Miejsce II

Zuzanna Radomyska

6h

Powerful

72 pkt.

Miejsce III

Maria Stolarska

Julia Zygadło

4g

Imagine

66 pkt.


Uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsca z obu kategorii, będą reprezentować Szkołę na Piaseczyńskim Festiwalu Piosenki Angielskiej. 
Wszyscy laureaci otrzymają cząstkową ocenę celującą. 

Gratulacje! 
Organizator: K. Wanatowska


WYNIKI KONKURSU „SZOPKA BOŻONARODZENIOWA” W 
 ROKU SZKOLNYM 2015/2016

PIERWSZE MIEJSCE:

- OLIWIA GAWLIK KL. VI

DRUGIE MIEJSCE:

- LEON KRÓLICA KL. IA

TRZECIE MIEJSCE:
- ROKSANA RZEŹNICKA KL. IIIG
- DOMINIKA OSIECKA KL. IIIG

Wyróżnienia otrzymali:
- Natalia Sołtysiak IIIG
- Nikola Makowska IIIG
- Oliwier Jurczak VD
- Amelia Dajewska IIJ
- Natalia Kłosowicz IV F
- Marta Jadacka IID
- Mateusz Bogumił IID


Wyniki SZACHÓW

29 października 2015 r. odbyły się szachy dla klas 6, 5 listopada 2015 r. dla klas piątych, 12 listopada 2015r. dla klas czwartych.
Na każdym poziomie musiały odbyć się dogrywki.

Klasy czwarte

           
Imię nazwisko Klasa Miejsce
 Bartłomiej Januszek
 4d PIERWSZE
 Kacper Met
4f DRUGIE
 Jakub Grabowski
4h TRZECIE

Klasy piąte

 Imię nazwisko Klasa Miejsce
 Marek Berus
 5e PIERWSZE
 Oskar Majchrzak
 5c DRUGIE
 Michał Maliszewski
 5c TRZECIE

Klasy szóste
 
 Imię nazwisko Klasa Miejsce
 Bartosz Prokop 6b PIERWSZE
 Wojciech Rajchert
 6i DRUGIE
 Cyprian Ratyński
 6c TRZECIE


Laureaci konkursu "JESIENNY BUKIET DLA PATRONA" w kategorii klas 2 - 3 papieroplastyka organizowanego przez bibliotekę szkolną:


I miejsce:
Damian Błażejczyk 3a
Ilona Wołowska kl. 3a

III miejsce:
Agata Winiarek 3a
Patrycja Ślizak 3a

Wyróżnienie:
Marta Ciereszko 3b
Adrianna Brus 3e

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO NA LOGO SZKOŁY

I MIEJSCE 
BARTEK SOKALSKI kl. VI f 

II MIEJSCE 
OLIWIER IRA kl. V f

III MIEJSCE 
KINGA KUCZEK kl. VI b

WYRÓŻNIENIA: 
WERONIKA BZDUNEK kl. IV f
CYPRIAN RATYŃSKI kl. VI c
KAMILA BERUS kl. IV i
MAREK BERUS kl Ve

Laureatom gratulujemy.

WYSTAWA POKONKURSOWA ODBĘDZIE SIĘ W LISTOPADZIE W GALERII SZKOLNEJ Z OKAZJI ŚWIĘTA SZKOŁY.