Uczniowie‎ > ‎Nasze sukcesy‎ > ‎

2014/2015

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU ALBUS – JĘZYK ANGIELSKI

Imię

Nazwisko

Suma

punktów

(max. 52)

Miejsce

Opis

Klasy czwarte

Mateusz

Kluź

50

3

Dyplom laureata, nagroda książkowa

Piotr

Farbaniec

40

13

Dyplom wyróżnienia

Natalia

Jastrzębska

38

15

Dyplom wyróżnienia

Gabriela

Posyłek

38

15

Dyplom wyróżnienia

Klasy piąte

Mikołaj

Hodyra

48

5

Dyplom laureata, nagroda książkowa

Weronika

Bożek

46

7

Dyplom laureata

Jakub

Klukowski

44

9

Dyplom laureata

Hanna

Majkut

42

11

Dyplom wyróżnienia

Cyprian

Ratyński

42

11

Dyplom wyróżnienia

Zbigniew

Skrobisz

40

13

Dyplom wyróżnienia

Oliwia

Zakrzewska

38

15

Dyplom wyróżnienia

Klasy szóste

Aleks

Pydyszewski

48

5

Dyplom laureata, nagroda książkowa

Jakub

Fikus

43

10

Dyplom laureata

Agata

Lisowska

41

12

Dyplom wyróżnienia

Bartosz

Gieraziński

41

12

Dyplom wyróżnienia

Anna Yao

Xiao

39

14

Dyplom wyróżnienia

Natalia

Sędzik

38

15

Dyplom wyróżnienia

Krzysztof

Goławski

38

15

Dyplom wyróżnienia




WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO ALBUS

Imię

Nazwisko

Suma

punktów

Miejsce

Opis

Matematyka - kl. 4

Maciej

Stykowski

46

7

Dyplom laureata

Matematyka - kl. 5

Mikołaj

Hodyra

50

3

Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Łukasz

Rylski

47

6

Dyplom laureata

Jakub

Błażejczyk

43

10

Dyplom laureata

Matematyka - kl. 6

Agata

Lisowska

52

1

Grawerowany dyplom laureata, Nagroda książkowa

Anna Yao

Xiao

48

5

Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Krzysztof

Goławski

48

5

Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Iga

Bernat

47

6

Dyplom laureata

Julia

Ziółkowska

46

7

Dyplom laureata

Aleks

Pydyszewski

46

7

Dyplom laureata

Natalia

Sędzik

43

10

Dyplom laureata

Julia

Pawłowska

42

11

Dyplom wyróżnienia

Natalia

Czerczak

40

13

Dyplom wyróżnienia




VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "ILUSTRACJE DO WIERSZY KS. JANA TWARDOWSKIEGO"

Aleksandra Grzymska kl. 2h  wyróżnienie



WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY

Klasy II
CEGIELSKI KAROL kl. 2h - 83,75 wyróżniony
DĄBROWSKI JAN kl. 2h - 73,75 wyróżniony

Klasy III
KARASZEWSKA NINA kl. 3i - 77,50 wyróżniony
GOŚ JULIA kl. 3h - 75,00 wyróżniony
CICHOSZ NATALIA kl. 3g - 72,50 wyróżniony

Klasy IV
IRA OLIWIER kl. 4f - 90,00 wyróżniony
BERUS MAREK kl. 4e - 88,75 wyróżniony
STEFAŃSKI PIOTR kl. 4d - 88,75 wyróżniony

Klasy V
BOŻEK WERONIKA kl. 5h - 108,75 wyróżniony
HODYRA MIKOLAJ kl. 5i - 98,25 wyróżniony

Klasy VI
LISOWSKA AGATA kl. 6g - 146,00 wynik: bardzo dobry  (jednego punktu brakowało do tytuły laureata!)
XIAO YAO ANNA kl. 6g - 116,25 wyróżniony



Wyniki II gminnego etapu szachowego


I miejsce w klasach V-VI chłopcy: 
Bartosz Prokop z kl. 5b

III miejsce w klasach III-IV dziewczęta: 
Amelia Xiao z kl. 4h



Wyniki VII Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego W KRĘGU POEZJI KS. JANA TWARDOWSKIEGO

Mikołaj Hodyra kl. 5 i - II miejsce



Wyniki wojewódzkiego konkursu TOMIK LITERACKI MŁODYCH AUTORÓW

Nella Szychowska kl. 5 h - III nagroda literacka
Mikołaj Hodyra kl. 5 i - III nagroda edytorska

Wyróżnienia
Krzysztof Kubacki, Marta Bonder, Julia Kuźnicka, Weronika Bożek, Malwina Mantorska, Emilia Maria Lubaś 



Powiatowy Konkurs "Ptaki Mazowsza"

II miejsce Jakub Błażejczyk kl. Vg 



Finał konkursu recytatorskiego polskiej poezji patriotycznej.

W piątek 8 maja w Katolickim Zespole Szkół im. ks. Piotra Skargi w Warszawie nasi uczniowie kolejny raz recytowali wiersze patriotyczne. Spośród 50 finalistów wybrano najlepszych. Dwoje naszych uczniów otrzymało wyróżnienia:

Aleksandra Szydłowska z kl.Io 
Mikołaj Hodyra z kl.Vi

W czwartek 14 maja w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II w Warszawie odbyła się uroczysta gala z występami laureatów 
i wręczeniem nagród dla finalistów. 
GRATULACJE !!!


 
Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu ZUCH 2015

 Imię i nazwisko Klasa Liczba punktów
 Miejsce 
w kraju  
 Opis
 Hanna Kostrzewa1k 184 14 Dyplom laureata
 Mikołaj Pacholski       1k 183 14 Dyplom laureata



Wyniki gminnego konkursu matematycznego SuperRachmistrz

KLASY CZWARTE
I miejsce - Emilia Lubaś
III miejsce - Piotr Siewko i Jakub Wojtas

KLASY PIĄTE
II miejsce - Mikołaj Hodyra



Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia (2015)

Klasy 4-6

Imię i nazwiskoKlasaLiczba punktówMiejsce 
w kraju
Opis
Anna Xiao6g1985Dyplom laureata
Nagroda książkowa
Weronika Bożek5h1928Dyplom laureata
Jakub Fikus6f18810Dyplom laureata
Mikołaj Hodyra5i18810Dyplom laureata
Agata Lisowska6g18611Dyplom wyróżnienia
Łukasz Rylski5b18210Dyplom wyróżnienia
Aleksandra Zawadzka5h18010Dyplom wyróżnienia

Klasy 1-3

Imię i nazwiskoKlasaLiczba punktówMiejsce
w kraju
Opis
Wiktoria Śrutwa3f1928Dyplom laureata
Mateusz Bejm3b18810Dyplom laureata
Julia Goś3h18810Dyplom laureata
Jan Dąbrowski2h18213Dyplom wyróżnienia
Dawid Kalbarczyk3g18213Dyplom wyróżnienia
Nadia Kolasa3g18014Dyplom wyróżnienia
Piotr Karaffa – Korbutt3a17815Dyplom wyróżnienia
Bartek Świąte3i17815Dyplom wyróżnienia
Łukasz Oleszczyk3a17815Dyplom wyróżnienia



Wyniki III Gminnego Konkursu Matematycznego: „Młody Tales” (2015)

KLASA CZWARTA

Imię i nazwiskoKlasaLiczba punktówMiejsce

Emilia Lubaś

4g

27/30

TRZECIE

Maciej Stykowski

4d

27/30

TRZECIE


KLASA PIĄTA

Imię i nazwiskoKlasaLiczba punktówMiejsce

Weronika Bożek

5h

28/30

DRUGIE


KLASA SZÓSTA

Imię i nazwiskoKlasaLiczba punktówMiejsce

Anna Xiao

6g

30/30

PIERWSZE

Agata Lisowska

6g

29/30

DRUGIE




Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Literackiego na Blog „Ale heca! Dzień z życia ucznia”

Komisja konkursowa oceniała zgodność z wyznacznikami formalnymi bloga, pomysłowość, oryginalność ujęcia tematu, walory artystyczne – indywidualność stylu autora oraz poprawność językową, ortograficzną i interpunkcyjną. 

II miejsce 
Amelia Urban (SP5 Piaseczno)

III miejsce 
Agata Lisowska (SP5 Piaseczno)

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy.



Wyniki konkursu na Tradycyjną Palmę Wielkanocną

kat. klasy 1-3

Zuzanna Kroszkiewicz, kl. I a
Mateusz Pająk, kl. I h
Lena Kozłowska, kl. I b
Lena Chmielewska, kl. I g
Mateusz Mach, kl. I i
Maja Rułka, kl. I c
Julia Krawczyk, kl. I i
Natalia Kłosowicz, kl. II f
Julia Majewska, kl. II c
Monika Drela. kl. III f
Kamila Berus, kl. III i

kat. klasy 4-6

Marta Mierzejewska, kl. V

Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród laureatom odbędzie się 29 marca, godz. 13.00, na Rynku w Piasecznie podczas "Kiermaszu Wielkanocnego".
Gratulujemy i zapraszamy na Rynek. Jeżeli laureaci nie będą mogli dotrzeć na ogłoszenie wyników, po odbiór nagród zapraszamy do Muzeum Regionalnego od środy (1 kwietnia).



OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA JĘZYKOWA OLIMPUS 2015

IMIĘ I NAZWISKO

ILOŚĆ PUNKTÓW

MIEJSCE W KRAJU

OPIS

Mikołaj Hodyra 5i

55 / 60

6

Dyplom laureata

Kinga Kostrzyńska 5e

51 / 60

10

Dyplom laureata

Agata Lisowska 6g

57 / 60

4

Dyplom laureata, nagroda książkowa

Bartosz Gieraziński 6g

56 / 60

5

Dyplom laureata, nagroda książkowa

Aleks Pydyszewski 6d

54 / 60

7

Dyplom laureata

Jakub Fikus 6f

54 / 60

7

Dyplom laureata

Anna Yao Xiao 6g

53 / 60

8

Dyplom laureata

Krzysztof Goławski 6g

52 / 60

9

Dyplom laureata




Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

W etapie gminnym wyróżnienia zdobyli:

Julia Cembrowska 0a    
Julian Białogrodzki 1h 
Julia Dąbrowska 3g



Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Uczeń naszej szkoły Mikołaj Hodyra z klasy Vi zajął II miejsce na szczeblu Powiatowym w Turnieju Wiedzy Pożarniczej w kategorii szkół podstawowych.



Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego OLIMPUS

Imię i nazwiskoKlasa
Suma
punktów
Miejsce
w Polsce
Opis
Agata Lisowska6g592Dyplom laureata
Nagroda książkowa
Iga Bernat6d529Dyplom laureata



Nagroda książkowa Gminny Konkurs Recytatorski "Wierszyki łamiące języki"

I miejsce
   
Mikołaj Hodyra kl. 5i

III miejsce 
Zuzanna Cygan kl. 6g



Powiatowy konkurs plastyczny "Zakątki przyrody"

W marcu br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w powiatowym konkursie plastycznym, zorganizowanym przez SOSW w Piasecznie " Zakątki przyrody"

Nagrodzeni uczniowie 
klasy I-III
Nagrodzeni uczniowie 
klasy IV -VI

III miejsce

Jakubowski Dominik
Dymek Łukasz
wyróżnienia:
Olędzka Alicja
Kłosowicz Natalia
Bałda Aleksandra
Grodzicki Bartek
Bzdunek Weronika
Ajdukiewicz Wiktoria

I miejsce 

Jaciubek Natalia kl. IV b
II miejsce 
Kamila Rowicka kl. VI b

wyróżnienia:
Staniaszek Maciej kl. IV h
Pawłowska Julia kl. VI a
Ratyński Cyprian kl. V c
Laskowska Martyna kl. V f
   Gratulujemy serdecznie



Konkurs gminny „Moja bajkowa książka”

1 miejsce 
Zuzanna Skrzypczyk 1a
Kacper Błaszczak 1d

2 miejsce 
Lena Kozłowska 1b

3 miejsce 
Julia Sobstyl 1b
Julia Wastkowska 1b
Dobromiła Tomasik 1e

Wyróżnienie 
Wiktoria Wójcik 2c
Oliwia Rostek 1e



Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego ,,FRASZKA 2014/2015ˮ


Miło nam ogłosić, że najwięcej punktów w konkursie wśród klas 4­6 naszej szkoły zdobyły:

Aleksandra Bajwoluk kl.4c   32 pkt
Agata Lisowska kl. 6g          32 pkt

Uczennice otrzymały dyplom laureata na szczeblu szkolnym oraz nagrody książkowe.



Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

W dniu 24 luty 2015 uczeń naszej szkoły Mikołaj Hodyra z klasy 5i zajął pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” na szczeblu gminnym i tym samym awansował do Turnieju Powiatowego. Gdzie życzymy uczniowi dalszych sukcesów.


 
MAMY LAUREATKĘ!

Uczennica klasy 6g Agata Lisowska uzyskała tytuł laureata konkursu kuratoryjnego z matematyki. Dzięki temu otrzymuje celującą roczną ocenę klasyfikacyjną z matematyki i jest zwolniona z części sprawdzianu szóstoklasisty (matematyka, język polski), co jest równoznaczne z uzyskaniem najwyższego wyniku. 



WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU J. ANGIELSKIEGO THE BAT KID

II miejsce
Bartosz Gieraziński 6g
Anna Yao Xiao 6g
Jakub Fikus 6f

III miejsce
Olga Gnarowska 6f
Iga Bernat 6d
Aleksander Sadowski 6f
Agata Lisowska 6g



Międzyszkolnym konkurs  plastyczno-technicznym o tematyce ekologicznej „MASZYNA DO PRZETWARZANIA ODPADÓW”

Uczennice naszej szkoły Julia Mączkorowska i Gabriela Gawrylak z klasy 4f zajeły 2 miejsce w międzyszkolnym konkursie  plastyczno-technicznym o tematyce ekologicznej „MASZYNA DO PRZETWARZANIA ODPADÓW”. Zorganizowanym przez Prywatną Szkołę Podstawową nr 72 „Szkoła Marzeń” w Piasecznie



Gminny konkurs plastyczny klas 3 „Uczymy i bawimy się razem - uczeń niepełnosprawny w szkole”

1 miejsce 
Wiktoria Organiściak kl 3b 

2 miejsce 
Stanisław Koczyk kl. 3b 
Joanna Przybyłkowicz kl. 3d 

3 miejsce 
Agata Bartkowska kl. 3d 

Wyróżnienie 
Oliwia Strzelczyk kl. 3d 
Michał Knapiński kl. 3d 
Natalia Kłosowicz kl. 3f 



Konkurs plastyczny klas II „Legendy polskie”

1 miejsce
Zuzanna Ziółkowska 2i 
Karolina Kornata 2h 
Patryk Stachura 2h 

2 miejsce
Izabela Drożdżowska 2b
Jakub Pustelny-2i 
Krystian Dudek 2 h 

3 miejsce
Julia Modzelewska 2f 
Zofia Grabowska 2i 
Nela Baranowska 2i 

Wyróżnienia
Antonina Tabuła 2a 
Julia Kryczka 2d
Wiktoria Tarczyńska 2j 
Karolina Skiba 2e
Julia Majewska 2c
Łukasz Dymek 2g 
Bartosz Mroczkowski 2b
Bartosz Proćko-2a 
Bartłomiej Stępień -2f



Mistrzostwa Gminy w unihokeju dziewcząt

III miejsce w Mistrzostwach Gminy w unihokeju dziewcząt, które odbyły się w Gołkowie. 

1. Walencka Julia 6a
2. Szymaniak Karolina 5d 
3. Kobza Natalia 5f
4. Bernat Iga 6d 
5. Kijoch Małgosia 6a 
6. Grabka Wiktoria 6g
7. Gołąbek Aleksandra 6d
8. Sędzik Natalia 6f
9. Skrzypek Ola 6h



Mistrzostwa Gminy w unihokeju chłopców

VI miejsce w Mistrzostwach Gminy w unihokeju chłopców, które odbyły się w Gołkowie. 

1. Paweł Lewandowski 6b
2. Kacper Zalewski 5a
3. Dawi Pakos 6b
4. Pułkownik Patryk 6a
5. Kobylski Emil 6h
6. Kowalski Przemek 6h
7. Serafin Patrycjusz 6e
8. Korzeniewski Natan 6f
9. Zając Krzysztof 5a
10. Łagodziński Patryk 5a
11. Młoźniak Damian 5a



Mistrzostwa Międzypowiatowe w koszykówce dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w koszykówce dziewcząt, które odbyły się w dniu 15.12.2014r w Wołominie. 

1. Sędzik Natalia 6f
2. Przybysz Zofia 6f
3. Janiec Maja 6e
4. Burza Aleksandra 6c
5. Walencka Julia 6a
6. Mierzejewska Marta 5d
7. Kobza Natalia 5f
8. Bożek Weronika 5h
9. Harke Barbara 5h
10. Pichola Weronika 6f
11. Tomala Weronika 5d
12. Gołąbek Aleksandra 6d



Wyniki ogólnopolskiego konkursu ENGLISH HIGH FLIER 10 grudnia 2014

Gieraziński Bartek
Lisowska Agata     
Pydyszewski Aleks
Babij Aleksander  
Bożek Weronika  
Skrobisz Zbigniew
6g
6g
6d
6a
5h
5i
wynik bardzo dobry
wynik bardzo dobry
wynik bardzo dobry
wynik dobry
wynik dobry
wynik dobry



Wyniki ogólnopolskiej olimpiady PIONIER (JĘZYK ANGIELSKI) 9 i 10 grudnia 2014

3 miejsce 
Bożek Weronika 5h 

5 miejsce 
Lisowska Agata  6g 

Wyróżnienie 
Sznaucner Nina 4a
Kluź Mateusz 4i 
Xiao Amelia 4h 
Kasprzyszak Halina 4h 
Kudełko Dominika 4d 
Staszczuk Oliwia 5i 
Hodyra Mikołaj 5i 
Załuska Jan 6a 
Pydyszewski Aleks 6d 
Babij Aleksander 6a 
Sadowski Aleksander 6f 
Sędzik Natalia 6f 
Czerwonka Ada 6d 
Rowiński Maciej 6a 
Fikus Jakub 6f



Konkurs matematyczny MULTITEST 2014

W konkursie matematycznym Multitest 2014 nasi uczniowie zdobyli wyróżnienia:
Klasa V
 Imię i nazwisko Suma punktów Miejsce Nagroda
 Mikołaj Hodyra 18013 dyplom wyróżnienia
 Oliwia Zakrzewska 17615 dyplom wyróżnienia
 Weronika Bożek 17515 dyplom wyróżnienia

Klasa VI
 Imię i nazwisko Suma punktów Miejsce Nagroda
 Agata Lisowska 18011  dyplom wyróżnienia



Mistrzostwa Powiatu w koszykówce dziewcząt

Pierwsze miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce dziewcząt, które odbyły się w dniu 25.11.2014r., w Szkole Podstawowej nr 5 w Piasecznie.

1. Sędzik Natalia 6f
2. Przybysz Zofia 6f
3. Kwaśniak Martyna 6f
4. Janiec Maja 6e
5. Burza Aleksandra 6c
6. Walencka Julia 6a
7. Mierzejewska Marta 5d
8. Kobza Natalia 5f
9. Bożek Weronika 5h
10. Harke Barbara 5h
11. Pichola Weronika 6f
12. Tomala Weronika 5d



Mistrzostwa Gminy Piaseczno w koszykówce chłopców
Czwarte miejsce w Mistrzostwach Gminy Piaseczno w koszykówce chłopców, które odbyły się w dniu 19.11.2014r 
w Szkole Podstawowej nr 5 w Piasecznie
 
1. Korzeniewski Natan 6f
2. Bogucki Wiktor 6a
3. Pułkownik Patryk 6a
4. Babij Aleksander 6a
5. Lipski Jakub 6g
6. Ziółkowski Maciej 6d
7. Pakos Dawid 6b
8. Kobyliński Emil 6h
9. Serafin Patrycjusz 6e
10. Soboń Jakub 5g


Mistrzostwa Gminy Piaseczno w koszykówce dziewcząt

Pierwsze miejsce w Mistrzostwach Gminy Piaseczno w koszykówce dziewcząt, które odbyły się w dniu 18.11.2014r., 
w Szkole Podstawowej nr 5 w Piasecznie.

1. Sędzik Natalia 6f
2. Przybysz Zofia 6f
3. Kwaśniak Martyna 6f
4. Janiec Maja 6e
5. Burza Aleksandra 6c
6. Walencka Julia 6a
7. Mierzejewska Marta 5d
8. Kobza Natalia 5f
9. Bożek Weronika 5h
10. Harke Barbara 5h
11. Pichola Weronika 6f
12. Tomala Weronika 5d



Konkurs przyrodniczy "Szkolny Drzewnik"
Organizatorem konkursu przyrodniczego "Szkolny Drzewnik" był Chojnowski Park Krajobrazowy w którym
nasi uczniowie zdobyli wyróżnienia:

Aleksandra Skrzypek -kl.VI h
Zuzanna Śmiałek -kl.VD
Patryk Lenarcik -kl.VD
Olga Błażejczak kl.VA