Uczniowie‎ > ‎Samorząd Uczniowski‎ > ‎

październik

grudzień
10 grudnia 2014 r.

Kampania wyborcza, spotkania uczniów z kandydatami na Przewodniczącego Szkoły.
Cisza wyborcza.
Wybory.
Największą liczbę głosów uzyskała Anna Kowalczyk z kl.6c z miażdżącą liczbą głosów 175. Zastępcą zostaje Dawid Pakos z kl. 6b, a Sekretarzem - Aleksandra Gołąbek z kl. 6d.

Konkurs Szachy dla klas szóstych.    WYNIKI
Konkurs Szachy dla klas piątych.      WYNIKI

Konkurs Szachy dla klas czwartych.  WYNIKI

Z okazji Święta Szkoły, przedstawiciele klas 4-6 wraz z Opiekunem Samorządu p. Prędkiewicz i nauczycielką historii p. Stankiewicz, wyjechali na Powązki.

Tam, na grobie K.K.Baczyńskiego, złożyliśmy kwiaty i zapaliliśmy znicze.

W Szkole Podstawowej nr 1 odbyła się debata Samorządów Uczniowskich. Naszą szkołę godnie reprezentowali: Ania Kowalczyk- Przewodnicząca SU, Dawid Pakos- zastępca oraz Wiktor Bogucki, zastępujący sekretarza SU- Aleksandrę Gołąbek.
Opiekę sprawowała p. Prędkiewicz.

Jako pierwsi mieliśmy okazję pokazać prezentację, w której przedstawiliśmy działalność
naszego Samorządu. Nie obyło się bez stresu, wywołanego obecnością takich gości jak p. Zdzisław Lis- Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno oraz p. Edyta Woźniak- Dyrektor Zespołu Administracyjno-Ekonomicznego Szkół Gminy Piaseczno.

W kolejnej części debaty odbyła się dyskusja nt. : „Działalność Samorządu Szkolnego – oczekiwania a rzeczywistość”. Na koniec odbyła się prelekcja dotycząca zjawiska cyberprzemocy, którą poprowadziły organizatorki spotkania: p. J. Kotarska i p. A. Walenciak.

Byliśmy tak zachwyceni atmosferą, że nawet nie zauważyliśmy jak szybko upłynął czas.
Na koniec otrzymaliśmy dyplom i mieliśmy okazję skosztować pysznej chatki piernikowej.