Uczniowie‎ > ‎Samorząd Uczniowski‎ > ‎

Dzień Wiosny

20 marca 2015 r. Duży Samorząd Szkolny zorganizował konkurs "Głowa pełna wiosny".
     Podczas dwóch długich przerw, pojawiły się chętne osoby do zaprezentowania swoich fryzur.

Głowy zostały przyozdobione zarówno wstążkami, kwiatkami, jak i ptaszkami zwiastującymi wiosnę.

Jury, w którego skład wchodził Zarząd Samorządu Uczniowskiego, oceniało fryzury pod względem: oryginalności, wkładu pracy i pierwszego wrażenia.

Skupione jury podczas oceny fryzur

Spośród 13 uczestniczek została wyłoniona jedna, która otrzymała Główną Nagrodę - Nina Sznaucer z klasy 4a.

Nina Sznaucer

Uczniowie, którzy obserwowali wydarzenie, mogli również zagłosować na wybraną kandydatkę, poprzez wrzucenie karteczki z odpowiednim numerem przypisanym do konkretnej osoby.
Po podliczeniu głosów okazało się, że Nagrodę Publiczności otrzymała również Nina Sznaucer.

Postanowiliśmy też wyróżnić osoby, które miały 3 kolejne miejsca wg przyznanych punktów.
Są to odpowiednio: Michalina Cendrowska z kl. 5g, Natalia Czerczak z kl. 6f oraz Julia Zalewska z kl. 6c.

GRATULUJEMY !!!

Na koniec, dziewczynki ustawiły się do wspólnego zdjęcia. Sami możecie więc połączyć fryzurę z konkretną osobą. :)

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie :)
Podziękowania dla Zarządu Samorządu Uczniowskiego i Opiekunom za poświęcony czas :)
Przypominamy, że wszystkie nagrody konkursów jakie organizuje Samorząd Uczniowski, są rozdawane na koniec roku szkolnego.

Wyjątkowe podziękowania należą się uczennicom z klasy 4i,
które bardzo liczną grupą przystąpiły do konkursu. Dziękujemy za udział! :)