Uczniowie‎ > ‎

Zajęcia pozalekcyjne


KOŁO/ RODZAJ ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

ODDZIAŁ

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA

Koło geograficzne

Anna Karaś

Klasy ósme

Wtorek

14:45 – 15:30

sala nr 14

Koło biologiczne

Ewa Błażejczak

Klasy siódme

Czwartek

14.45-15.40 

sala nr 76

Zajęcia wyrównawcze z biologii

Ewa Błażejczak

Klasy 5/6

Poniedziałek

13.50-14.35

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego.

Grażyna Tonder

Klasy 5i7

Czwartek

08:00 – 08:45

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego (z MEiN)

Ewa Maj

Klasy 4

Wtorek

Środa

8.00- 8.45

14.45- 15.30

Koło j.angielskiego  przygotowujące do konkursu kuratoryjego

Katarzyna Boruta

Klasy 7

Poniedziałek

14.45-15.30

sala 31

ZDW matematyka

Agata Janeczek

Klasy 7 h,j,k

Środa

14:35-15:20

ZDW matematyka

Agata Janeczek

Klasy 8 i, l,n

Piątek

14:35-15:20

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Ewelina Górka

Klasa 4c

Czwartek

8.00-8.45

sala nr 5

Koło chemiczne

Barbara Rej

Klasy 8

Wtorek

14.45 - 15.30

sala nr 84

Zajęcia wyrównawcze z chemii

Barbara Rej

Klasy 7 i 8

Poniedziałek

14.45 - 15.30

sala nr 84

Koło chemiczne

Małgorzata Rosłon

Klasy 7

 

Środa

14.45 - 15.30

sala nr 87

Zajęcia wyrównawcze z chemii

Małgorzata Rosłon

 

Klasy 7 i 8

 

Czwartek

14.45 - 15.30

sala nr 87

Klub Dyskusyjny

Maja Karbownik

Ewelina Górka

Klasy 7 i 8

Środa

7:10-7:55

sala nr 5

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

Marta Bryk

Klasy 6 i 8

Środa

14.45 - 15.30

sala 47

Koło historyczne

Beata Łakomiec

Klasy 5-8

Poniedziałek

14.45-15.30

sala 14

Koło ekonomiczne “Ekonomia na co dzień”.

Beata Łakomiec

Klasa 8

Środa

14.45-15.30

sala 14

SKS

Zajęcia sportowe

Beata Grylewicz

Klasy 4

Klasy 5-8

Poniedziałek

Środa

14.45- 15.30

15.45-16.30

Zajęcia wyrównawcze z j.niemieckiego

Aneta Mróz

Klasy 7-8

Piątek

7.10

sala nr 54

SKS

Zajęcia sportowe na ściance wspinaczkowej

Tomasz Kuciel

Klasy 5-8

Czwartek

15.40 - 16.25

16.30 - 17.15

hala sportowa

Kółko j. rosyjskiego

Tetiana Iankovska

Klasy 5-8

Piątek

7.10

sala nr 58 a

Kółko j.francuskiego

Tetiana Iankovska

Klasy 4-7

Czwartek

14. 40

sala nr 58 a

Koło historyczne

Dariusz Nowak

Klasy 7

Poniedziałek i Czwartek

14.35 - 15.20

sala 45

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Małgorzata Bińkowska

Klasy 5, 7, 8

Wtorek

7.15 - 8.00

sala nr 30

Koło z języka angielskiego

Katarzyna Boruta

Klasy 7

Poniedziałek

14.45 - 15.30

sala 43

SKS zajęcia z siatkówki

Katarzyna Rudnik

Klasy 7,8

Wtorek

Czwartek

15.30 - 16.30

15.30 - 16.30

SKS zajęcia sportowe

Krzysztof Kłobuchowski

Grupa w trakcie tworzenia

Poniedziałek/ Wtorek/

Środa

 

15.30

13.30